Залізна людина

Iron Man
Iron Man

Прокинувшись в суботу хтознаяк рано, заснувши знову (в цей час люди, які сиділи за моєю головою, дивилися «зоряні війни» в гоблін-версії по телеку, який знаходиться далі за ліжками, тобто дивилися повз мене), і знову прокинувшись, я чомусь подумав, що вихідні будуть бездарними. Може, погода сприяла. На вулиці дощ, за стінами невідомі добрі люди здійснюють шумові, себто ремонтні роботи. Я на повному завтику сів дивитись нарешті фільм «Залізна людина».

Люблю, признаюсь, стрічки, які починаються з марвелівських заставок. А впізнати на початку перегляду ейсідісівське «Бек ін блек» було додатковою приємністю.

Жирне кіно, в цілому.

Тепер про деталі.

З коміксом я не був знайомий (що природно), тому ніяких уявлень про природу нового супергероя у мене не було. Дябчик з початку фільму — золотко. Такий перкрасний вижигатєль життя, оточений зброєю, баблом, тьотками, все таке. І головне — він таким і залишається, за великим рахунком. Якщо не брати до уваги невеличку хрєнь на його грудях, яка утримує (не хочеться розкривати сюжет в пості), скажемо так, загрозу його власному життю, відповідно — життєдіяльності. Вражають розумні технології. Гвінет — ну, це Гвінет, шо ж тут.

Є такий прикритий посил — фішка не в тому, що цей чувак живе в афігенному будинку, напханому штучними інтелектами, що у нього там все, як у кіно, а в тому, що знаходячись у полоні, цей чувак зробив прототип, грубо кажучи, з того, що йому принесли. Без супер-роботів довкола.

Хароший момент — коли головним злом виявляється не далеке зло, а близьке — хоча актори всі на своїх місцях, і довіри близьке зло не викликає.

І я обмежився би ти, що це гарне кіно, якби не фінал.

Фінальна репліка мене порвала.

Подивіться обов’язково.

Advertisements

One thought on “Залізна людина

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s