Останній батальйон: вампіри на дирижаблі

Я не належу до фанів японської анімаційної школи — до тих фанів, які збирають і дивляться все без розбору, знаючись на жанрових різновидах і відчуваючи коливання мембран між чарунками: мені вистачає здорового глузду, щоби відрізнити ключові кадри від проміжних, і не вистачає часу, щоби дивитися кавай.
Тому з аніме у мене стосунки, як у старому анекдоті: є трохи, але тільки для себе.

Хто ж не любить історії про вампірів?
Особливо — гарно намальовані історії.
Видалася днями можливість переглянути довгу серію: Hellsing IV.
Якщо коротко про весь корпус:
є упирі, вампіри та інша нечисть. Є. Проти них бореться орден протестантських лицарів Ван Хеллсінг, очолюваний справжньою непорочницею Інтегрою Хеллсінг, на службі якої — денді і гурман, що веде надзвичайно вишуканий спосіб смерті — приручений (як, невідомо, а втім, і не важливо) вампір найвищої проби на ймення Алукард, що звичайно, нагадує…
З іншого, ватиканського, боку виступає орден Іскаріот — там у них є напівбожевільний кілер, що орудує штик-ножами і папірцями з закляттями.
Алукард, в принципі, з презирством ставиться до більшості нечисті — для практично безсмертної істоти з можливостями, обмеженими лише договором, покусані підлітки, що їздять на моторолері і від страху перед своєю смертю убивають усіх підряд, важать не більше, ніж нежить і шмарклі для живої людини (чия смерть іще попереду).

Найцікавіше, отже, дивитись ті моменти, коли нашій протестантській мертвій зброї трапляється достойний суперник — очі, що відкриваються по всьому тілу, кров, словом — це краще бачити, ніж читати.

Hellsing IV починає нову сюжетну лінію — і не закінчує її.
На сцену виходить останній батальйон Третього Райху, очолюваний фанатом війни як такої, укомплектований всуціль вампірами та дивними істотами, серед яких — прапорщик, який може перебувати в кількох, здається, місцях одночасно — він виступає медіумом між ворогуючими сторонами, і перша, але, сподіваюсь я разом з усіми захопленими глядачами, не остання жертва Алукарда — Ріп Ван Вінкль, містично влучний стрілець — це чомусь дівчина, втім, хіба це важливо?
Хоча, в цілому, Ріп Ван Вінкль, Третій Райх — чи не занадто?.. Хтозна.

Зрештою, військові дирижаблі з вампірами-фашистами рухаються до Європи, щоби поглинути протестантську Англію…
А там, можливо, добрі католики подбають, щоби віднести ashes to ashes, dos to dos.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s