Дні

Ну якось так відбувається, приват теж потроху переливається сюди з усяких там жж (не знаю, в яку сторону загинати смайлик).

Отже.

Минулого тижня подивився «Кар’єристок» у смолоскипівському кіноклубі. Побачив ідеальну жінку в дії. Чудом не плакав. Чудом не плачу й досі.

Був у Полтаві. Полтава, як завжди — центр Усесвіту, Ірій ходячий, місто-казка, все чудово. Практично весь час присвятив рідним; зовсім трохи — дуже, дуже близьким. Їхати з Полтави не хотілося, але — що мені там (зараз) робити? Можливо, людина, з якою ми давно вже не мінялись словами, читає всю цю маячню — я знаю, що сказати тепер, якщо ти чуєш. Тобто, сказати один раз, впевнено і всерйоз.

Я чому це все пишу? У мене добре виходять пісні любовні й скорботні, а якраз в романі любовна лінія одна може залишитись латентною (тобто латентною суто для автора, жодним чином не виявленою в тексті), а друга — це такий, такий секрет…

Словом, відставання є, але воно досі не стало критичним. І треба ще сьогодні писати.

Також треба робити щось із обкладинкою для книги про патріарха Мстислава. Тобто, треба її міняти. Але чорну обкладинку я точно не хочу. Чесно кажучи, я досі бачу її блакитною з білим, поясніть хтось усім людям Землі, що біло-блакитні кольори — це не кольори виключно “регіонів”, а червоний колір тільки випадково пов’язаний із радянським режимом. Свободу кольорам!

Може, і не зроблю нічого.

Лев от, чудова людина. Мене ще назвати не може. Цього тижня його “па-па” і “ма-ма” відчутно французькі. Спить дитина добре. Їсть. Посміхається. Взагалі, хороший хлопець. Хай здоровий росте.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s