Робота з відео: практикум

Навздогін до запису про відеоредактори  попередні враження.

NukeStudio має легкий інтерфейс, дозволяє редагувати таймлайн (без деяких функцій, які мали би таки бути й у некомерційній версії), але вивести відео мені так і не вдалося. Як і перетворити таймлайн на щось, що можна вставити до редактора нодів. Дуже шкода, бо, повторюся, до рендеру складати фрагменти у ціле було легко. Ще одне але — звук підтримувався не в усіх імпортованих роликах.

Davinci Resolve Lite дав результат і на тестах, і в полі. Мінусів 2. Важкий інтерфейс, який не влазить у монітор мого лептопа, для деяких опцій треба переходити у віконний режим і всіляко збочуватися. Коли ми мали на таймлайні 4 відеодоріжки з різними параметрами, кеш трохи почав захльобуватися. Де зменшити якість попереднього перегляду до мінімуму, нашвидку я не знайшов, треба читати мануал далі. В плюсах різні пресети для виводу і в цілому швидкий рендер. Ну і кольорокорекція само собою.

На чужому моніторі дивився на Adobe Premiere. Зараз прикидаю, що достатньо монтувати за гроші від трьох до десяти відео на місяць, підписка на СС буде цілком окупною. От у нього інтерфейс влізає, відео виводиться, і є ще купа крутилок. Але ставити собі пробник на місяць поки думаю — раптом пізніше згодиться.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s