Нове кіно

Сьогодні я переглянув відео американського ютуб-режисера і блогера Кейсі Нейстета, в якому він з товаришем тестує нову камеру Ricoh 360˚.

Хоча якість картинки так собі, мені здається, оце і є нове слово у відеотехнологіях (читай — кіно). Якість — діло наживне, ще відносно недавно стелею для цифрового фотоапарата була картинка 3.2 мегапікселі і фото 10×15.

Справа в тому, що це відео можна повертати в процесі перегляду. Мишкою на екрані комп’ютера, чи повертаючи екран мобільного пристрою.

А тепер уявіть собі зняту так сцену, скажімо, із «Гаррі Поттера»: Гаррі та Герміона ідуть Алеєю Діаґон, а глядач може відволіктись від них, щоби роздивитись відьму за вітриною. Або Морфей пояснює Нео, що всі довкола можуть бути агентами. Ось завмирають голуби…

Порівняно з 3д, яке існує давно, а цінність його сумнівна, така методика зйомки, разом з іншими сучасними технологіями (цифрова зйомка, яка дозволяє знімати кадри довші за 10 хв., дрони, якими можна рухати камерою дуже складними траекторіями) може вивести кінематограф на інший рівень.

Не знаю, коли це станеться, але я сходив би на кіно 360˚.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s