Вихідні

У п’ятницю, закінчивши працювати досить пізно ввечері, я подумав, що годі працювати в режимі нон-стоп. І два дні майже не сидів за комп’ютером. Ми гуляли Житомиром. Катались на трамваї (звичайному, а виявляється, є екскурсійний маршрут, який просто необхідно буде спробувати), були в гідропарку та й просто собі досліджували гірку у дворі.

А сьогодні зранку вимкнули світло. На цілий день. Піу — і все.

Я навіть згадав, яке це було свято для працівників у офісі. Нікуди не треба поспішати. І погода така сонячна. Чудо. Зараз трохи не так це відчувається.

Вхопився за нагоду пройти курс Джошуа Девіса на Skillshare. Генеративна графіка: Processing + Hype framework. Харизматичний викладач (я заодно прочитав інтерв’ю з ним на Great Discontent) є заодно автором фреймворку. Мені цікаво, навіть дуже. Процессінг це моє давнє хобі, і хоча цей фреймворк і спосіб роботи з ним досить специфічні, я вже знаю, на чому хочу апробувати нові штучки. Тому займаюсь встановленням QGIS для роботи з openstreetmap. Openstreetmap викликав захоплення — минулого разу я дивився на ці карти роки два тому, і весь цей час вони розвивалися. Ура українським волонтерам, зараз мапа моїх улюблених міст виглядає просто перфектно. Мапи і Процессінг цікаві мені і разом, і окремо.

Зараз триває  inktober, місячний малювальний марафон для всіх охочих. Для мене це хороший привід поборотися з невпевненістю у своїх уміннях. Хоч мільйони людей навколо малюють як боги, цілих 5 днів і я собі кривуляв потихеньку. Першу ж замальовку (як бувало в блокнотах, це автопортрет) я показав у фб через instagram, і за день мене в нім додало більше людей, ніж за останні півроку (десь 15). Більшість із них я знаю через мережу і не тільки, тому теж пододавав собі. Тепер, оскільки я не готовий тяжко працювати над переглядом усіх-усіх знімків, цей сервіс перетворився в телевізор: вмикаєш і дивишся, що показують. Не так концептуально, як до того, але мені справді цікаві всі люди, на яких я підписуюсь (в різних мережах).

Записи, які я готую заздалегідь у текстових редакторах, мають всі шанси ніколи не потрапити до блога. Принаймні, цього: він теж набір миттєвостей.

Я люблю гратися з різними штуками, де можна писати: блокнотами, блогами, редакторами… Тому недавно завів собі ще один щоденник у текстовому файлі, куди можна писати через консоль: jrnl. Це як асоціальний твітер тільки для себе. Поки потроху читаю документацію і користуюсь, потім або набридне, або ні. Дужки в записах не застосуєш (умовності синтаксису).

Якщо інтернет завтра буде такий само поганий, як минулого тижня, треба дзвонити провайдерам. Раніше люди прекрасно жили без цього, але зараз ні, і ситуація, коли 100 мб завантажуються годину, а півторахвилинне відео не можна подивитись за один раз, напружує.

Хочеться гарної погоди.

Advertisements

One thought on “Вихідні

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s