Photoshop smart objects: клони та копії

Я не дуже люблю мокапи, бо це ще одна ілюзія: замість фото «живої» книжки — реалістичний і повторюваний (як на ідеальному конвеєрі) манекен. Однак зараз, зрозуміло, зовсім без них не виходить.

Раніше вони частіше були записом дій (actions), а тепер стали розумними об’єктами (smart objects), в яких зразу видно результат, а «індивідуальність» досягається шляхом підстановки своїх зображень. Зручно. Навіть так: є група шарів, з об’єктами, ефектами, частина з них ці самі розумні об’єкти (цілі вкладені файли, зі своїми шарами й ефектами).

Копіюєш таку групу — і отримуєш повний клон. Якщо замінити картинку в одному з таких клонів, вона міняється в усіх. Це може бути зручно, не знаю, при конструюванні складного паттерну абощо. Але якщо просто треба з одного мокапу зробити два? Stackexchange відповідає:

Щоб відірвати клон від батька, слід зробити новий розумний об’єкт з копії попереднього (правим кліком //  “new smart layer from copy”). І все. Маємо два об’єкти-близнюки, які можна змінювати незалежно один від одного.

 

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s